Lasting.....

Sommerferietilbud

Starte eller hvorfor ikke avslutte ferien med en uke på Sjusjøen. Tilbud på ukesleie i sommerferien (min 7 dager) med valgfri ankomstdag! Hytte inkl sluttrenhold fra 4990,-

Finn tilbud

Hundehytter

Her finner dere en oversikt over hytter tillatt med hund

Se hytter>>

Jul og Nyttår 2018/2019

Vi har åpnet for online booking i Jul og Nyttår. Bookingperioder; Jul 5 dager 22/12-27/12, Jul og Nyttår 14 dager 22/12/18-05/01/19 eller Nyttår 10 dager 27/10/18-06/01/19

Se hytter her

Vinter 2019 online nå!

Sikre deg drømmehytta for neste vinter. Alle prisklasser og kategorier.

Vinter 2019

Finn din perfekte hytte
Vi har alle standarder, fra storhytter til små leiligheter!

Gutubakken31 Sjusjøen

4 Soverom, Sat, 5 Jan - Sat, 12 Jan

Totalpris: NOK 15260,- Neste

R1634 3-5s / Kuben Natrudstilen

2 Soverom, Tue, 24 Jul - Sun, 29 Jul

Totalpris: NOK 6550,- Neste

B1272 - 6s / Bergebu Rømåsen

3 Soverom, Mon, 16 Jul - Sun, 22 Jul

Totalpris: NOK 8214,- Neste

R1822 10-12s Rømåsen

5 Soverom, Mon, 2 Jul - Wed, 4 Jul

Totalpris: NOK 4640,- Neste

R1330 - 12-15s Natrudstilen

6 Soverom, Fri, 6 Jul - Sun, 8 Jul

Totalpris: NOK 8574,- Neste

R1101B - 10s / Soltun B Natrudstilen

3 Soverom, Sun, 19 Aug - Tue, 21 Aug

Totalpris: NOK 3406,- Neste

Gutubakken31

Sjusjøen

4 Soverom, Sat, 5 Jan - Sat, 12 Jan

R0550 - 6-8s / Lykkebo

Rømåsen

3 Soverom, Sat, 15 Sep - Sat, 22 Sep

R1330 - 12-15s

Natrudstilen

6 Soverom, Sat, 14 Jul - Sat, 21 Jul

Kontakt

  • Telefon: +47 623 34 960
  • E-post: info@sjusjoen.no

Abonner på nyheter fra Sjusjoen.no

Mange spennende tilbud og nyheter i din mailboks!