Lasting.....

Finn din perfekte hytte
Vi har alle standarder, fra storhytter til små leiligheter!

R1370 / Tiurhjørnet Natrudstilen

2 Soverom, Sat, 17 Mar - Sat, 24 Mar

Totalpris: NOK 11169,- Neste

Gutubakken31 Sjusjøen

4 Soverom, Sat, 17 Mar - Sat, 24 Mar

Totalpris: NOK 16940,- Neste

R0077 - 8s / Sjønær Rømåsen

3 Soverom, Sat, 30 Jun - Sat, 7 Jul

Totalpris: NOK 8525,- Neste

B2226 - 8s / Rolia Rømåsen

3 Soverom, Sat, 18 Aug - Sat, 25 Aug

Totalpris: NOK 7013,- Neste

R1822 10-12s Rømåsen

5 Soverom, Sun, 4 Mar - Sun, 11 Mar

Totalpris: NOK 19698,- Neste

R0029L - 7-8s / Bergro Natrudstilen, apartment

3 Soverom, Mon, 9 Jul - Fri, 13 Jul

Totalpris: NOK 4918,- Neste

Sjekk våre andre tilbud på Sjusjøen

Vinterferie på Sjusjøen!

Det finns fortfarende noen få muligheter å sikre seg et opphold på Sjusjøen i vinterferien. Leilighet med 2 soverom for den lille familien eller storhytte med 6 soverom for den s...

Ledige hytter

Påske på Sjusjøen

Masse snø og tidlig påske, da bør du ikke vente! Tradisjonell norsk hytte, toppmoderne hytter/leiligheter..Valget er ditt! Vi har ledig i alle kategorier og prisklasser.

Påske 2018

Tilbud 30% på på overnatting og 50% på heiskort i uke 12

Få 30% rabatt på overnatting og 50% rabatt på heiskort i uke 12.

les mer

Teste kul kubehytte i Natrudstilen!

Hyttetur 2-4 pers, lyst å teste noe nytt? Sjekk ut om den kule kubehytten Lilleborg er noe for dere!

Les mer

Gutubakken31

Sjusjøen

4 Soverom, Sat, 19 May - Sat, 26 May

R1632 3-4s Lilleborg

Natrudstilen

2 Soverom, Fri, 10 Aug - Fri, 17 Aug

R0550 - 6-8s / Lykkebo

Rømåsen

3 Soverom, Sat, 15 Sep - Sat, 22 Sep

Kontakt

  • Telefon: +47 623 34 960
  • E-post: info@sjusjoen.no

Abonner på nyheter fra Sjusjoen.no

Mange spennende tilbud og nyheter i din mailboks!